Mlodzi Dla Gliwic

Mieszko Adamkiewicz

 REKLAMA
Wienber

Licznik wizyt: 1
Data: 15-06-2021

aktualności

Akcja Społeczna - PIT ROCZNY 2009r.
null Radny Rady Miejskiej Mieszko Adamkiewicz, Stowarzyszenie Mieszkańców Gliwic WDG oraz Fundacja „DOM INICJATYW OBYWATELSKICH” zapraszają wszystkie osoby, które jeszcze nie mają wypełnionych "pitów rocznych" za 2009 rok , do skorzystania z możliwości bezpłatnej pomocy przy ich wypełnianiu, w ramach akcji "PIT ROCZNY 2009". Inicjatywa ta organizowana jest już po raz szósty i z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

Mamy już stałych „klientów”, którzy od kilku lat korzystają z naszej konsultacji – to dla nich i dla wszystkich mieszkańców Gliwic konturujemy naszą akcję także w tym roku.

Akcja przeznaczona jest dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej (pracowników, zleceniobiorców itp ), którzy są zobowiązani do wypełnienia deklaracji PIT-37 za rok 2009.

Jak poinformował nas Mieszko Adamkiewicz - główny organizator akcji - bezpłatnych porad udzielają księgowe z wieloletnim doświadczeniem w dniu 24 kwietnia 2010r - sobota , w godz. 15 -17 w siedzibie Stowarzyszenia Mieszkańców Gliwic WDG - Gliwice ul. Zwycięstwa 17/3 (2-gie piętro).
Nasza akcja, podobnie jak w poprzednich latach, ma na celu pomoc w wypełnieniu zeznań podatkowych, osobom które zostawiły to na ostatnia chwilę, a okazało się, że mają jakieś wątpliwości lub problem. Zdajemy sobie sprawę, że w gąszczy zmieniających się permanentnie przepisów samodzielne wypełnienie nawet nieskomplikowanego zeznania może rodzić wiele wątpliwości. Krótka konsultacja z księgową może rozwiać te wątpliwości i umożliwić bezbłędne wypełnienie formularza podatkowego za 2009rok.
MDG 2010-04-16 ola
© Copyright 2oo6 MDG · Młodzi Dla Gliwic · Desing ENDRJU&ZBYCH [a]