Mlodzi Dla Gliwic

Mieszko Adamkiewicz

 REKLAMA
Wienber

Licznik wizyt: 1
Data: 30-07-2021

aktualności

Akcja charytatywna „PODZIEL SIĘ MIŁOŚCIĄ” , czyli 7-me darmowe Walentynki - 14.02.2011r.
nullnull „PODZIEL SIĘ MIŁOŚCIĄ” to inicjatywa naszego Przewodniczącego Stowarzyszenia "Wspólnie Dla Gliwic" Mieszka Adamkiewicza organizowana razem ze sponsorem nagród na aukcję charytatywną, którym jest Centum Edukacji SIÓDEMKA. Akcja polegająca na przeprowadzaniu aukcji charytatywnej nagród, których lista znajduje się na stronie www.siodemka-edu.pl/aktualnosci.php.
z przeznaczeniem na wypoczynek dzieci z Domu Dziecka nr 2 w Gliwicach.
Licytacja odbędzie się podczas 7-stych już Walentynek ( organizowanych jak zawsze dokładnie 14 lutego w Dzień Zakochanych - w tym roku wypada to poniedziałek ).
Propozycje nabycia kartek walentynkowych można także zgłaszać na maila centrala@siodemka-edu.pl.

ZACHĘCAM LUDZI WIELKIEGO SERCA DO LICYTACJI

„PODZIEL SIĘ MIŁOŚCIĄ” w ten szczególny dzień posiada podwójne znaczenie – z jednej strony możemy obdarować ukochaną osobę oryginalną kartka walentynkową, a z drugiej zrobić coś dobrego i mieć pewności, że wydane na nią pieniążki zostaną przekazane tym, którzy w tym dniu chyba szczególnie odczuwają brak miłości- dzieciom z domu dziecka.

Każdy kto zechce (nie tylko osoba, która weźmie udział w licytacji ) może wybrać się także w tym roku na WALENTYNKI do klubu Gwarek w Gliwicach ( niedziela 14 lutego 2010 godz. 20 ). Wstęp od 18 lat. Bezpłatne wejściówki, są do odebrania w godz. 9 do 17 w siedzibie głównego organizatora - Stowarzyszenie Mieszkańców Gliwic "Wspólnie dla Gliwic" WDG ( lokal Biura Podroży “WIENBER” , 2 piętro ) Gliwice ul. Zwycięstwa 17, tel. 032 331-50-10


Wszystkich, którzy mają taką możliwość, a szczególnie gliwickie media , bardzo proszę o umieszczenie ( lub rozesłanie ) informacji o Walentynkach i aukcji charytatywnej „PODZIEL SIĘ MIŁOŚCIĄ”.
MDG 2011-01-27 mieszko
© Copyright 2oo6 MDG · Młodzi Dla Gliwic · Desing ENDRJU&ZBYCH [a]