Mlodzi Dla Gliwic

Mieszko Adamkiewicz

 REKLAMA
Wienber

Licznik wizyt: 1
Data: 27-09-2022

O nas

Stowarzyszenie Mieszkańców Gliwic "Wspólnie Dla Gliwic" powstało w 2006 roku z inicjatywy gliwickiego działacza społecznego Mieszka Adamkiewicza, który do dziś nieprzerwanie kieruje jego działalnością.

Głównym celem naszej aktywności jest działanie na rzecz wszechstronnego rozwoju naszych osiedli, naszego miasta  i regionu oraz wszystkich jego mieszkańców:

  • wspomagamy rozwój wspólnot i społeczności lokalnych,
  • wspieramy w miarę naszych możliwości inne gliwickie stowarzyszenia, fundacje i organizacje oraz podejmowane przez nie inicjatywy,
  • prowadzimy wiele akcji społecznych oraz organizujemy bezpłatne imprezy młodzieżowe i rodzinne,
  • bierzemy aktywny udział w życiu publicznym miasta i regionu.

Członkostwo w Stowarzyszeniu WDG to nie tylko okazja do działania, ale także możliwość aktywnego zdobywania wiedzy, nabywania nowych doświadczeń oraz wspólnej zabawy i wypoczynku. Wszyscy członkowie mogą także liczyć na pomoc Stowarzyszenia w rozwiązywaniu własnych problemów.

Zapraszamy w nasze szeregi nie tylko mieszkańców Gliwic, ale także wszystkie osoby związane życiowo z naszym miastem. Jeśli uczysz się, studiujesz lub pracujesz w Gliwicach i chcesz aktywnie wpływać na rzeczywistość naszego miasta, to Stowarzyszenie Mieszkańców Gliwic jest właśnie dla Ciebie. Możesz się z nami skontaktować : tel. 032 777-30-01 , dlagliwic@mieszko.org.pl, www.dlagliwic.pl

Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek.

Z naszej działalności:

  • akcja PIT ROCZNY 2006 - pomoc w wypełnianiu zeznań podatkowych przez doświadczoną księgową.
  • konkurs BEZPIECZNE WAKACJE mający na celu poprawę bezpieczeństwa w Gliwicach
  • MIASTO KONTRASTÓW duże przedsięwzięcie realizowane pod patronatem medialnym Nowin Gliwickich i Radia Plus, którego celem jest polepszenie jakości życia mieszkańców Gliwic.
  • POŻEGNANIE WAKACJI - bezpłatna MEGAimpreza w Gwarku oraz wiele spotkań i wypadów.
© Copyright 2oo6 MDG · Młodzi Dla Gliwic · Desing ENDRJU&ZBYCH [a]